Cartellera esportiva

CARTELLERA ESPORTIVA SETMANAL DISSABTE 13 ABRIL

 

ESPORT

INSTAL·LACIÓ

HORARI

LOCAL I VISITANT

 

 

 

 

Pilota valenc

Trinquet

09:00

CP Muro cadet – CP Beniganim

Pilota valenc

Trinquet

10:00

CP Muro benjamí A – CP Beniganim

Pilota valenc

Trinquet

10:30

CP Muro aleví A – CP Muro aleví B

Pilota valenc

Trinquet

11:00

CP Muro benjamí B – CP Beniganim

Pilota valenc

Trinquet

12:00

CP Muro infantils – CP Quatretonda

 

 

 

 

Futbol

Llometa vella

09:00

Muro CF infantil – CD Alcoyano SAD B

Futbol - 8

Llometa nova

10:45

Muro CF querubins – UE Alzira

Futbol - 8

Llometa nova

10:45

Muro CF aleví B – UD Canals A

Futbol - 8

Llometa vella

11:45

CF Atlètic Muro aleví B – Ciutat de Xàtiva CFB D

Futbol - 8

Llometa vella

12:00

CF Atlètic Muro prebenjamí A – Muro CF B

Futbol - 8

Llometa nova

13:00

CF Atlètic Muro prebenjamí B – Muro CF A

 

 

 

 

Bàsquet

Pavelló

09:00

C Muro B cadet F - UPB Gandia B

Minibàsquet

Pavelló

10:30

C Muro B aleví – CD Arnauda

Bàsquet

Pavelló

11:00

C Muro B infantil blanc M – CB JSB Renault Castalla

Minibàsquet

Pavelló

12:00

C Muro B prebenjamí - CB Bocairent

Bàsquet

Pavelló

13:00

C Muro B infantil F – CB Oliva Persidecor

 

 

 

 

Bàsquet

Pavelló

17:00

C Muro B junior M – EDM Orihuela

Bàsquet

Pavelló

19:00

C Muro B senior B – Iberic de Caudete B

Bàsquet

Pavelló

19:00

C Muro B senior A – Grupo Congost Benidorm

 

 

 

 

Pilota valenc

Trinquet

17:30

Partida Femenina

Pilota valenc

Trinquet

18:30

El terrible – Moro – Saul – Ivan – Alberto - Blai

 

 

 

 

Hoquei

Coberta

18:00

CP Muro – CP Sedaví

 

 

 

 

CARTELLERA ESPORTIVA SETMANAL DIUMENGE 14 ABRIL

 

ESPORT

INSTAL·LACIÓ

HORARI

LOCAL I VISITANT

 

 

 

 

Futbol - 7

Llometa nova

08:30

Lliga Comarcal Futbol Set

 

 

 

 

Futbol

Llometa vella

12:00

Muro CF juvenil – CD Denia B

 

 

 

 

Handbol

Pavelló

17:00

CDH Muro de l’Alcoi – CH Betxí

 

 

 

 

Futbol

Llometa nova

18:00

Muro CF – UD Castellonense